Palik.lt – daiktų saugykla, kuri pasirūpins ne tik patikimu daiktų laikymu, bet ir jų transportavimu iki sandėlio ir atgal iki jūsų nurodytos vietos. Tai idealus sprendimas, jei kraustotės, namuose nebeužtenka vietos arba turite vertingo turto, kuriam priglausti reikalinga saugi, patogi vieta.

Paslaugą teikiame tiek fiziniams asmenims, tiek įmonėms, turime pakankamai dideles saugojimo patalpas, todėl čia tilps ir baldai, ir sporto įranga, ir parodoms ar konferencijoms skirtos stendų konstrukcijos.

Pagrindinis mūsų tikslas – išvaduoti jus nuo apsikrovimo daiktais ir išspręsti visas logistikos problemas. Jums pakaks rezervuoti plotą mūsų daiktų laikymo saugykloje, o mes pasirūpinsime jų paruošimu, pervežimu ir laikymu numatytą laikotarpį.

Daiktų saugojimas su Palik.lt yra naudingas, nes:

  • Mūsų prioritetas – saugumas. Prieš gabendami jūsų daiktus įsitikiname, kad jie yra tinkamai paruošti ir supakuoti.
  • Pervežimus vykdo patyrę vairuotojai-krovėjai, kurie žino, kaip transportuoti ir sudėti daiktus, kad jie būtų nepažeisti ir išlaikytų gerąsias savo savybes.
  • Siūlome įvairaus dydžio daiktų saugyklos plotą nuo 1 iki 12 m². Jei nurodytas plotas netinka, galime suteikti individualaus dydžio patalpas.
  • Siūlome palankias kainas ir skaidrią atsiskaitymo procedūrą. Netaikome jokių papildomų ar paslėptų mokesčių, o nuolatiniams klientams ir ilgalaikėms sutartims taikome patrauklias nuolaidas.
  • Turime tinkamas patalpas daiktų priežiūrai. Jos yra sausos, šiltos ir visą parą stebimos vaizdo kameromis, todėl galite būti tikri, kad jūsų turtas yra patikimose rankose.
  • Esame specializuota įmonė, todėl išmanome savo sritį ir kiekvieną klausimą ar problemą sprendžiame greitai bei lanksčiai.

 
Neleiskite, kad daiktų saugojimas taptų galvos skausmu – patikėkite šią paslaugą mums ir pasirūpinsime visu procesu nuo daiktų pervežimo ir laikymo iki pristatymo tiesiai į jūsų namus.

Palik.lt – palikai ir ramu!