fbpx PIRMAS MĖNUO NEMOKAMAI užsakant daiktų saugojimo paslaugą ne trumpiau nei 4 mėnesius
MENIU
Apie mus Kainos Verslui D.U.K Kontaktai Privatumo politika Sutarties sąlygos Saugyklos taisyklės Instagram ikona Facebook ikona
Saugoma saugykla, sukrovimas
Sandėlio pavadinimo detalė
APIE MUS

Palik.lt – daiktų saugykla, kuri pasirūpins ne tik patikimu daiktų laikymu, bet ir jų transportavimu iki sandėlio ir atgal iki jūsų nurodytos vietos. Tai idealus sprendimas, jei kraustotės, namuose nebeužtenka vietos arba turite vertingo turto, kuriam priglausti reikalinga saugi, patogi vieta.

Paslaugą teikiame tiek fiziniams asmenims, tiek įmonėms, turime pakankamai dideles saugojimo patalpas, todėl čia tilps ir baldai, ir sporto įranga, ir parodoms ar konferencijoms skirtos stendų konstrukcijos.

Pagrindinis mūsų tikslas – išvaduoti jus nuo apsikrovimo daiktais ir išspręsti visas logistikos problemas. Jums pakaks rezervuoti plotą mūsų daiktų laikymo saugykloje, o mes pasirūpinsime jų paruošimu, pervežimu ir laikymu numatytą laikotarpį.

Daiktų saugojimas su Palik.lt yra naudingas, nes:

Neleiskite, kad daiktų saugojimas taptų galvos skausmu – patikėkite šią paslaugą mums ir pasirūpinsime visu procesu nuo daiktų pervežimo ir laikymo iki pristatymo tiesiai į jūsų namus.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis.

Palik.lt – palikai ir ramu!