Palik.lt – tai nuo 2018-ųjų metų veikianti daiktų saugojimo paslauga, skirta tiek fiziniams asmenims, tiek verslui. Mes ne tik saugojame turtą, bet taip pat pasirūpiname daiktų transportavimu iki sandėlio bei atgal iki Jūsų namų.

Pagrindinis mūsų tikslas – užtikrinti sklandų, greitą ir patogų procesą nuo pat daiktų paėmimo iki jų grąžinimo.

Kodėl verta rinktis mūsų daiktų saugojimo paslaugą?

  • Užtikriname saugų daiktų transportavimą. Prieš gabendami daiktus įsitikiname, kad jie yra tinkamai paruošti bei supakuoti, o patį transportavimą atlieka šios srities profesionalai.
  • Siūlome įvairaus dydžio sandėliavimo plotą. Galite rinktis standartinį plotą nuo 1 m² iki 12 m², o jeigu šis netinka – pasiūlysime individualaus dydžio patalpas.
  • Siūlome palankias kainas ir skaidrią atsiskaitymo procedūrą. Teikiamų paslaugų kaina yra konkurencinga ir patraukli – be jokių papildomų po pateikto užsakymo atsirandančių mokesčių. Negana to, daiktų saugojimo kaina su įskaičiuotu transportavimo mokesčiu yra mažesnė nei analogiškas paslaugas teikiančios “self-storage” įmonės.
  • Sandėlis, kuriame saugomi daiktai, yra sausas bei šiltas. Be to, jis visą parą stebimas vaizdo kameromis, tad Jūsų turtas yra saugus.
  • Esame nedidelė įmonė, todėl kiekvieną klausimą ar problemą sprendžiame greitai bei lanksčiai.

 
Tad, jeigu nenorite apsikrauti daiktais bei gauti geriausią daiktų saugojimo sprendimą – kreipkitės į mus. Užtikriname paprastas, sklandžias ir profesionalias paslaugas, didžiausią dėmesį skirdami Jūsų lūkesčių ir poreikių patenkinimui.