Ar jūs veikiate pagal "self-storage" principą?

Ne, mes nesuteikiame klientui asmeninės prieigos prie saugomų daiktų. Atsiimti daiktą (-us) galima pagal išankstinį susitarimą atvykus prie sandėlio darbo dienomis.

Kaip užsisakyti daiktų saugojimo paslaugą?

Užsisakyti daiktų saugojimą galite susisiekę su mumis el. paštu, telefonu arba užpildę užklausos formą. Informacija, kuri yra mums reikalinga prieš užsakymą: reikalingas plotas, daiktų sąrašas (bent jau preliminarus), saugojimo trukmė bei transportavimo sąlygos (pvz. ar vešite daiktus patys, ar bus reikalingas mūsų transportas). Suderinus visas šias detales ir sutarus daiktų paėmimo laiką, jums tereikia paruošti daiktus ir laukti mūsų vežėjų.

Kokio dydžio plotą galiu išsinuomoti?

Galite rinktis standartinį plotą nuo 1 m² iki 12 m², o jeigu šis netinka – pasiūlysime individualaus dydžio patalpas.

Ar yra draudžiamų saugoti daiktų sąrašas?

Taip, draudžiama saugoti lakias chemines medžiagas, degias ir sprogias medžiagas, greitai gendančius produktus, skysčius, gyvūnus, augalus bei kitus Lietuvos Respublikos teisės aktų draudžiamus laikyti daiktus (narkotikus, ginklus, šaudmenis ir pan.).

Kokio dydžio (išmatavimų) daiktus galima sandėliuoti?

Daiktų dydis nėra ribojamas, tačiau jis turi būti patogus išnešti bei tilpti į transportą, skirtą kroviniams gabenti.

Kokiomis sąlygomis yra saugojami daiktai?

Daiktai saugomi tvarkingoje, sausoje ir šildomoje patalpoje.

Ar mano turtas yra saugus?

Taip, sandėlyje yra įrengta moderni apsaugos sistema, kuri stebi patalpas vaizdo kameromis ištisą parą. Be to, už papildomą mokestį yra galimybė apdrausti saugomą turtą (suma priklauso nuo turto vertės).

Kokie yra nuomos terminai? Ar būtina įsipareigoti ilgam laikotarpiui?

Nuomos terminas prasideda nuo 1 mėnesio ir gali tęstis neribotą laiką. Prieš pasirašant sutartį, visuomet reikia pasirinkti saugojimo terminą, kadangi nuo to priklauso mėnesinė kaina. Pasibaigus sutarties terminui, jeigu pageidausite daiktus laikyti toliau, ji prasitęs automatiškai. Jeigu daiktus norite atsiimti ankščiau termino, tai reikės padengti nuolaidos skirtumą.

Kaip skaičiuojama kaina? Ar daiktus saugojant ilgesnį laikotarpį taikomos nuolaidos?

Daiktų saugojimo mėnesinė kaina priklauso nuo ploto, kuris jums yra reikalingas bei nuo saugojimo trukmės. Kuo ilgiau daiktus pas mus laikysite, tuo mėnesinė kaina bus mažesnė. Jeigu jums yra reikalingas ir daiktų paėmimas bei grąžinimas – šią paslaugą atliksime už jus, o transportavimo išlaidas įskaičiuosime į sandėliavimo kainą.

Kokie yra apmokėjimo būdai?

Apmokėti patogiausia yra banko pavedimu. Visuomet atsiunčiame sąskaitą apmokėjimui, kurioje yra nurodyti mūsų banko sąskaitos duomenys. Jeigu apmokėti pavedimu neturite galimybės, tai siūlome grynaisiais sumokėti Lietuvos pašte arba Paypost terminale, daugiau informacijos čia: https://www.post.lt/lt/pinigu-perlaidos.

Kas atsitiks jei vėluosiu apmokėti sąskaitas?

Sąskaitas apmokėti reikia iki sąskaitoje nurodytos mokėjimo dienos (paprastai per 7 dienas). Negavę apmokėjimo laiku, atsiųsime priminimą dėl vėlavimo. Negavus apmokėjimo per 14 dienų, išsiųsime antrą priminimą. Vėluojant apmokėti 30 dienų, skola perduodama administruoti skolų išieškojimo įmonei.

Ar man kainuos daiktų transportavimas į sandėlį ir iš jo?

Jeigu jums yra reikalingas daiktų transportavimas, tai daiktų sandėliavimo mėnesinę kainą pateikiame jau su įskaičiuotais transportavimo kaštais – papildomai nieko mokėti nereikia. Tačiau tai galioja tik vienam daiktų paėmimui ir vienam daiktų grąžinimui. Jeigu daiktų saugojimo laikotarpiu norėsite dažniau pasiimti po daiktą ar kelis, tai kainuos papildomai (paprastai 10 Eur).

Ar prireikus galiu atvykti į sandėlį pasiimti daiktų?

Taip, jūs turite galimybę atvykti į sandėlį ir pasiimti daiktus, tačiau tai galima padaryti tik iš anksto suderinus laiką. Ir jeigu tai nebus visų daiktų atsiėmimas, o tik tarpinis daikto paėmimas – tai kainuos papildomai.

Ar galiu į sandėlį daiktus atvežti savo transportu?

Taip, visais atvejais, jeigu pageidausite, daiktus į mūsų sandėlį galite vežti savo transportu, o mes išskaičiuosime transportavimo išlaidas iš sandėliavimo kainos.

Kaip paruošti daiktus paėmimui?

Visus smulkius daiktus reikia surūšiuoti pagal kategorijas ir juos sudėti į dėžes. Dėžes reikia užklijuoti, o esant reikalui sužymėti (pvz. “indai” ir t.t.). Visi kiti stambūs daiktai (baldai, buitinė technika, padangos, dviračiai ir kt.) gali būti apklijuoti apsaugine plėvele pagal jūsų poreikį, tačiau tai nėra privaloma.

Ar galite išrinkti baldus prieš transportuojant ir surinkti juos grąžinus?

Jeigu baldus yra sunku transportuoti arba jie netelpa pro duris, tai juos yra būtina išrinkti. Jeigu patys to padaryti negalite, tuomet mūsų vežėjai tai padarys už papildomą mokestį, bet apie tai reikia mus informuoti iš anksto.