Ar jūs veikiate pagal "self-storage" principą?

Ne, mūsų saugyklos patalpos yra bendros, todėl mes nesuteikiame klientui asmeninės prieigos prie saugomų daiktų. Atsiimti ar pasidėti daiktą (-us) galima pagal išankstinį susitarimą atvykus prie sandėlio.

Kaip užsisakyti daiktų saugojimo paslaugą?

Užsisakyti daiktų saugojimą galite susisiekę su mumis el. paštu, telefonu arba užpildę užklausos formą. Informacija, kuri yra mums reikalinga prieš užsakymą: reikalingas plotas, daiktų sąrašas (bent jau preliminarus), saugojimo trukmė bei transportavimo sąlygos (pvz. ar vešite daiktus patys, ar bus reikalingas mūsų transportas). Suderinus visas šias detales ir sutarus daiktų paėmimo laiką, jums tereikia paruošti daiktus ir laukti mūsų vežėjų.

Kokio dydžio plotą galiu išsinuomoti?

Galite rinktis standartinį plotą nuo 1 m² iki 12 m², o jeigu šis netinka – pasiūlysime individualaus dydžio patalpas.

Ar yra draudžiamų saugoti daiktų sąrašas?

Taip, draudžiama saugoti lakias chemines medžiagas, degias ir sprogias medžiagas, greitai gendančius produktus, skysčius, gyvūnus, augalus bei kitus Lietuvos Respublikos teisės aktų draudžiamus laikyti daiktus (narkotikus, ginklus, šaudmenis ir pan.).

Kokio dydžio (išmatavimų) daiktus galima sandėliuoti?

Daiktų dydis nėra ribojamas, tačiau jis turi būti patogus išnešti bei tilpti į transportą, skirtą kroviniams gabenti.

Kokiomis sąlygomis yra saugojami daiktai?

Daiktai saugomi tvarkingoje, sausoje ir šildomoje patalpoje.

Ar mano turtas yra saugus?

Taip, sandėlyje yra įrengta moderni apsaugos sistema, kuri stebi patalpas vaizdo kameromis ištisą parą.

Kokie yra nuomos terminai? Ar būtina įsipareigoti ilgam laikotarpiui?

Nuomos terminas prasideda nuo 1 mėnesio ir gali tęstis neribotą laiką. Prieš pasirašant sutartį, visuomet reikia pasirinkti daiktų saugojimo terminą, kadangi nuo to priklauso mėnesinė kaina. Pasibaigus sutarties terminui, jeigu pageidausite daiktus laikyti toliau, ji prasitęs automatiškai. Jeigu daiktus norite atsiimti ankščiau termino, reikės padengti nuolaidos skirtumą.

Kaip skaičiuojama kaina? Ar daiktus saugojant ilgesnį laikotarpį taikomos nuolaidos?

Daiktų saugojimo mėnesinė kaina priklauso nuo ploto, kuris jums yra reikalingas bei nuo saugojimo trukmės. Kuo ilgiau daiktus pas mus laikysite, tuo mėnesinė kaina bus mažesnė. Jeigu jums yra reikalingas ir daiktų paėmimas bei grąžinimas – šią paslaugą atliksime už jus, o transportavimo išlaidas įskaičiuosime į sandėliavimo kainą.

Kokie yra apmokėjimo būdai?

Apmokėti patogiausia yra banko pavedimu. Visuomet atsiunčiame sąskaitą apmokėjimui, kurioje yra nurodyti mūsų banko sąskaitos duomenys. Jeigu apmokėti pavedimu neturite galimybės, siūlome grynaisiais sumokėti Lietuvos pašte arba Paypost terminale (daugiau informacijos čia: https://www.post.lt/lt/pinigu-perlaidos).

Kas atsitiks jei vėluosiu apmokėti sąskaitas?

Sąskaitas apmokėti reikia iki sąskaitoje nurodytos mokėjimo dienos (paprastai per 7 dienas). Negavę apmokėjimo laiku, atsiųsime priminimą dėl vėlavimo. Negavus apmokėjimo per 14 dienų, išsiųsime antrą priminimą. Vėluojant apmokėti 30 dienų, skola perduodama administruoti skolų išieškojimo įmonei.

Ar man kainuos daiktų transportavimas į sandėlį ir iš jo?

Taip, jeigu jums yra reikalingas daiktų transportavimas, mes tai padarysime už jus, o transportavimo išlaidas įskaičiuosime į daiktų saugojimo paslaugos kainą.

Ar prireikus galiu atvykti į sandėlį pasiimti daiktų?

Taip, žinoma, prireikus galite atvykti į sandėlį ir pasiimti reikiamus daiktus, tačiau padaryti galima tik iš anksto suderinus laiką.

Ar galiu į sandėlį daiktus atvežti savo transportu?

Taip, visais atvejais, jeigu pageidausite, daiktus į mūsų sandėlį galite vežti savo transportu.

Kaip paruošti daiktus paėmimui?

Visus smulkius daiktus geriausia surūšiuoti pagal kategorijas ir juos sudėti į dėžes. Dėžes reikėtų užklijuoti, o esant reikalui sužymėti (pvz. “indai” ar pan.). Visi kiti stambūs daiktai (baldai, buitinė technika, padangos, dviračiai ir kt.) gali būti apklijuoti apsaugine plėvele pagal jūsų poreikį, tačiau tai nėra privaloma.

Ar galite išrinkti baldus prieš transportuojant ir surinkti juos grąžinus?

Jeigu baldus yra sunku transportuoti arba jie netelpa pro duris, tai juos yra būtina išrinkti. Jeigu patys to padaryti negalite, tuomet mūsų vežėjai tai padarys už papildomą mokestį, bet šią paslaugą reikia užsakyti iš anksto.

Kokiu adresu yra įsikūręs jūsų sandėlis?

Sandėlis įsikūręs strategiškai patogioje vietoje Vilniuje, adresu Liepsnos g. 4.