fbpx PIRMAS MĖNUO NEMOKAMAI užsakant daiktų saugojimo paslaugą ne trumpiau nei 4 mėnesius
MENIU
Apie mus Kainos Verslui D.U.K Kontaktai Privatumo politika Sutarties sąlygos Saugyklos taisyklės Instagram ikona Facebook ikona
Dažniausiai užduodami klausimai - išvaizdos detalė
Dažniausiai užduodami klausimai - išvaizdos detalė
DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI
KLAUSIMAI
Ne, mūsų saugyklos patalpos yra bendros, todėl mes nesuteikiame klientui asmeninės prieigos prie saugomų daiktų. Atsiimti ar pasidėti daiktą (-us) galima pagal išankstinį susitarimą atvykus prie sandėlio.
  • Netaikome jokių depozito ar sutarties sudarymo mokesčių.
  • Aukštos patalpų lubos, todėl sutalpiname daugiau nei į standartinį sandėliuką.
  • Mokate tik už faktinį saugomų daiktų plotą.
  • Prieš gabendami daiktus įsitikiname, kad jie yra tinkamai paruošti ir supakuoti.
  • Suteikiame prieigą prie daiktų ir ne darbo valandomis bei savaitgaliais.
  • Grąžiname daiktus, kai jų prireikia.
Užsisakyti daiktų saugojimą galite susisiekę su mumis el. paštu, telefonu arba užpildę užklausos formą. Informacija, kuri yra mums reikalinga prieš užsakymą: reikalingas plotas, daiktų sąrašas (bent jau preliminarus), numatoma saugojimo trukmė bei transportavimo sąlygos (pvz. ar vešite daiktus patys, ar bus reikalingas mūsų transportas). Suderinus visas šias detales ir sutarus daiktų paėmimo laiką, jums tereikia paruošti daiktus ir laukti mūsų vežėjų.
Galite rinktis standartinį plotą nuo 1 m2 iki 12 m2, bet jeigu šis plotas per mažas – pasiūlysime didesnį.
Draudžiamų saugoti daiktų sąrašą rasite saugyklos taisyklėse.
Daiktų dydis nėra ribojamas, tačiau jis turi būti patogus išnešti bei tilpti į transportą, skirtą kroviniams gabenti.
Daiktai saugomi tvarkingoje, sausoje ir šiltoje patalpoje.
Galite būti ramūs dėl savo turto, nes mūsų įmonės veikla yra apdrausta civilinės atsakomybės draudimu. Be to, saugykloje yra įrengta moderni apsaugos sistema, kuri stebi patalpas vaizdo kameromis ištisą parą.

Minimalus nuomos terminas yra vienas mėnuo, bet sutartis yra neterminuota, todėl daiktus galite laikyti tiek, kiek norite.

Daiktų saugojimo kaina priklauso nuo ploto, kuris jums yra reikalingas. Kuo didesnį plotą jūsų daiktai užima, tuo kvadratinio metro kaina mažesnė. Minimali turto saugojimo kaina (suma) yra vieno mėnesio mokesčio dydžio. Nuomos terminas įtakos kainai neturi. Nurodyti iš anksto reikiamo ploto nėra būtina, nes dažniausiai reikalingas plotas paaiškėja daiktus susidėjus saugykloje bei išmatavus jų užimamą plotą.

Mokėjimas atliekamas bankiniu pavedimu į mūsų įmonės banko sąskaitą.
Praleidus atsiskaitymo terminą, be atskiro raštiško įspėjimo skaičiuojami 0,05 (penkių šimtųjų) procento dydžio delspinigiai nuo nesumokėtos sumos už kiekvieną pradelstą dieną, o skola be atskiro informavimo gali būti perduodama administruoti skolų išieškojimo įmonei. Jeigu mokėjimo terminą praleidžiate ilgiau nei 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų, papildomai taikoma bauda, lygi 10 (dešimt) procentų neapmokėtos sąskaitos sumos. Daugiau informacijos rasite sutarties sąlygose.
Taip, jeigu jums yra reikalingas daiktų transportavimas, mes tai padarysime už jus, o transportavimo išlaidas įskaičiuosime į daiktų saugojimo paslaugos kainą.
Taip, žinoma, prireikus galite atvykti į sandėlį ir pasiimti reikiamus daiktus, tačiau padaryti galima tik iš anksto suderinus laiką.
Taip, visais atvejais, jeigu pageidausite, daiktus į mūsų saugyklą galite vežti savo transportu.
Visus smulkius daiktus geriausia surūšiuoti pagal kategorijas ir juos sudėti į dėžes. Dėžes reikėtų užklijuoti, o esant reikalui sužymėti (pvz. „indai“ ar pan.). Visi kiti stambūs daiktai (baldai, buitinė technika, padangos, dviračiai ir kt.) gali būti apklijuoti apsaugine plėvele pagal jūsų poreikį, tačiau tai nėra privaloma.
Jeigu baldus yra sunku transportuoti arba jie netelpa pro duris, tai juos yra būtina išrinkti. Jeigu patys to padaryti negalite, tuomet mūsų vežėjai tai padarys už papildomą mokestį, bet šią paslaugą reikia užsakyti iš anksto.
Saugykla įsikūrusi strategiškai patogioje Vilniaus miesto vietoje, adresu Kirtimų g. 61.