Ką laikyti draudžiama?

 • Visus šaunamuosius ginklus.
 • Neteisėtą nuosavybę: pavyzdžiui, narkotines medžiagas, vogtus ar kitus daiktus, kurie gali užtraukti administracinę ar baudžiamąją atsakomybę.
 • Skysčius ir bet ką, kas gali išsipilti ar ištekėti, pavyzdžiui: dažus, šampūną, valiklius, gėrimus ir pan.
 • Viską, kas gali sprogti arba užsidegti: šaudmenis, sprogmenis, fejerverkus ar degiąsias medžiagas, tokias kaip dujos, žibalas, dažai ir pan.
 • Gyvūnus, augalus.
 • Viską, kas yra ar buvo valgoma: bet kokius gendančius ar negendančius maisto produktus.
 • Viską, kas skleidžia kvapą, ypač tokį, kuris gali privilioti vabzdžius ar kitus kenkėjus.
 • Daiktus, kurie nebuvo tinkamai paruošti ir supakuoti. Taip pat higienos reikalavimų neatitinkančius daiktus: suplyšusias dėžės ar maišus; lauko grilius bei virykles, kurios nėra išvalytos ir sandariai apvyniotos; prietaisus, kurie nebuvo atjungti ir / ar nusausinti; komercinius spausdinimo aparatus su neišimtais dažais; neišrinktus didelius, sunkiai transportuojamus baldus, kurie netelpa pro duris.
 • Bet kokius daiktus, galinčius ištrūkti iš pakuotės ar dėžės ir padaryti žalą įmonės ar jos klientų turtui.

Kas nutinka, jei saugykloje aptinkame draudžiamus laikyti daiktus?

Aptikę draudžiamus daiktus, mes pareikalaujame nedelsiant juos atsiimti. Atsisakius tai padaryti arba ignoruojant mūsų prašymą, daiktai mūsų nuožiūra gali būti utilizuoti, pašalinti iš saugyklos ar be atskiro įspėjimo grąžinti jums. Tokiu atveju mes įgyjame teisę reikalauti atlyginti visus dėl saugomo turto savybių mums padarytus nuostolius, įskaitant daiktų transportavimą.

Smulkios vertingos technikos saugojimas

Neatlyginame žalos, padarytos nedraudžiamiems daiktams: kompiuteriams, telefonams, dronams, fotoaparatams, fotoobjektyvams ir jų dalims, todėl nerekomenduojame jų laikyti mūsų saugykloje. Jei vis dėlto nusprendėte saugykloje laikyti šiuos daiktus, tai darote įvertinę riziką ir sutikdami, kad Palik.lt saugykla neatsako dėl jų dingimo, visiško ar dalinio praradimo, sunaikinimo, pametimo ar kitokio netekimo galimybės.

Vertingų dokumentų saugojimas

Rekomenduojame saugykloje nelaikyti jokių vertingų dokumentų. Tai gali būti vertybiniai popieriai, akcijų sertifikatai, oficialūs asmens dokumentai (pasas, asmens tapatybės kortelė, vairuotojo pažymėjimas, gimimo liudijimas, viza, santuokos liudijimas ir pan.) ar bet kokie kiti dokumentus, iš kurių galima identifikuoti asmenį. Susipažindami su šia nuostata, jūs sutinkate, kad Palik.lt saugykla neatsako dėl tokių daiktų dingimo, visiško ar dalinio praradimo, sunaikinimo, pametimo ar kitos netekimo galimybės.

Išskirtinės vertės daiktų saugojimas

Išskirtinės vertės daiktų saugojimas nėra draudžiamas, tačiau griežtai nerekomenduojamas. Išskirtinės vertės daiktais laikoma:

 • grynieji pinigai;
 • brangiųjų metalų luitai: deimantai, juvelyriniai ir kiti buitiniai dirbiniai iš aukso, sidabro, platinos ir platinos grupės metalų;
 • brangakmeniai, perlai bei jų laužas;
 • meno kūriniai, antikvariniai daiktai, turintys numizmatinę, heraldinę ar filatelinę vertę;
 • ordinai ir medaliai, kolekciniai rinkiniai, komplektai ar kitokie dariniai, turintys meninę, istorinę ar kitokią kultūrinę vertę;
 • bet kokie kiti reti, unikalūs daiktai, kurie negali būti pakeisti arba kurių vertė viršija tokio pačio naujo daikto vertę.

Jei vis dėlto nusprendėte laikyti saugykloje daiktus, patenkančius į šias kategorijas, rekomenduojame juos apdrausti per trečiąsias šalis. Susipažindami su šia nuostata, jūs sutinkate, kad Palik.lt saugykla neatsako dėl tokių daiktų dingimo, visiško ar dalinio praradimo, sunaikinimo, pametimo ar kitos netekimo galimybės.

Skaitmeninių failų saugojimas

Skaitmeninių failų saugojimas nėra draudžiamas, tačiau prieš talpinant juos mūsų saugykloje, rekomenduojame pasidaryti ir išsaugoti kopijas. Palik.lt saugykla neatsako dėl tokių daiktų dingimo, visiško ar dalinio praradimo, sunaikinimo, pametimo ar kitos netekimo galimybės.

 

Palik.lt saugykla pasilieka teisę atsisakyti saugoti bet kurį daiktą be atskiro paaiškinimo.

Taisyklės galioja nuo 2020-09-15 d.