fbpx
MENIU
Apie mus Kainos Verslui D.U.K Kontaktai Privatumo politika Sutarties sąlygos Saugyklos taisyklės Instagram ikona Facebook ikona
Sandėliavimas - išvaizdos detalė
VERSLUI

Daiktų saugojimo paslauga verslui – puikus sprendimas, jei ieškote patikimos patalpos, kur galima laikyti vertingus, nekasdienio naudojimo daiktus. Čia galite palikti baldus, kai kraustotės ar atliekate biuro remontą, sustatyti specialias konstrukcijas ir stendus parodoms, sandėliuoti apskaitos dokumentus ar kitus daiktus, kuriems biure nepakanka vietos. Mūsų saugykloje taip pat galite laikyti savo parduodamą produkciją, kurią prireikus transportuosime jums ir papildysime nauja.

Jums nereikia nuomoti sandėliuko ar galvoti apie investicijas į didesnes biuro patalpas – už patrauklų mokestį suteikiame pilną aptarnavimą: jums pakaks rezervuoti plotą mūsų daiktų laikymo saugykloje, o mes pasirūpinsime jų paruošimu, pervežimu ir laikymu numatytą laikotarpį.

Įmonėms galime pasiūlyti įvairaus dydžio plotą ir jį pritaikyti pagal poreikius. Mūsų patalpos daiktų priežiūrai yra sausos, šiltos ir visą parą stebimos vaizdo kameromis, todėl būsite tikri, kad jūsų turtas patikimose rankose.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis.

Palik.lt – palikai ir ramu!