fbpx PIRMAS MĖNUO NEMOKAMAI užsakant daiktų saugojimo paslaugą ne trumpiau nei 4 mėnesius
MENIU
Apie mus Kainos Verslui D.U.K Kontaktai Privatumo politika Sutarties sąlygos Saugyklos taisyklės Instagram ikona Facebook ikona

Daiktų saugojimas

Kaip saugiai palikti daiktus?

Daiktų saugojimas neretai daugeliui sukelia nemažai klausimų. Svarbu ne tik kur palikti daiktus, bet ir tai ar jie bus saugūs ir panašiai. Neretai pasitaiko, jog žmonės namuose turi itin daug nereikalingų daiktų, kurie užima daug vietos, tačiau nenori jų išmesti. Pasitaiko, jog dalis esančių daiktų yra brangūs, tačiau parduoti jų taip pat nesinori. Tokiu atveju gali tekti ieškoti vietos, kur juos saugiai palikti. Saugiausia yra daiktus palikti prižiūrimame sandėliuke. Nei garaže, nei rūsyje daiktai nebus prižiūrimi. Būtent dėl to reikėtų rinktis sandėliukų nuoma. Daiktus saugoti sandėliuke yra daug praktiškiau nei garaže. Garažo nuoma gali kainuoti brangiai, o ir pats garažas neretai būna itin prastos būklės, taip pat ir pasiekiamoje vietoje. Gali ne tik nukentėti daiktų kokybė, bet ir nesunkiai juos kas nors išnešti. Būtent dėl šios priežasties geriausia yra tiesiog daiktus palikti sandėliuke, kuris yra ne tik švarus, bet ir gerai apsaugotas.

 

Kiek kainuoja sandėliukų nuoma?

Neretai žmonės nenori nuomotis sandėliuko, nes galvoja, jog tai bus itin brangu. Reikėtų atkreipti dėmesį, jog garažai beveik visi vienodo dydžio, tuo tarpu sandėliuką galima nuomoti bet kokio dydžio. Tai gali būti itin naudinga tiems, kuriems reikia nedaug vietos. Mažas sandėliukas gali kainuoti 15 – 25 eurus, vidutinis gali siekti 45 – 60 eurus, o itin daug vietos turintis sandėliukas tik 90 – 120 eurų. Tokią sumą reikia mokėti kartą per mėnesį. Per metus turimas sandėliukas gali kainuoti vos kelis šimtus, jei nereikia itin didelio ploto. Jei reikia vietos indams, knygoms, tuomet gali užtekti ir mažiausio sandėliuko. Daiktai gali būti sudėti į dėžes, o dėžės sukeltos viena ant kitos, todėl vietos tikrai gali užtekti. Žinoma, jei reikia palikti baldus, tuomet gali prireikti ir vidutinio ar didelio sandėlio.

 

Ar visus daiktus galima saugoti sandėliuke?

Sandėliukas gali būti ne visiems geriausias pasirinkimas, nes sandėliuke galima laikyti ne viską. Žinoma, kas yra dėžėse greičiausiai niekas netikrins, tačiau reikėtų elgtis sąžiningai ir nelaikyti neleidžiamų daiktų. Draudžiama laikyti yra chemines, degias, sprogias medžiagas, taip pat skysčius, greitai gendančius produktus, gyvūnus. Itin svarbu žinoti tai, jog negalima laikyti narkotikų, ginklų ir panašiai. Jei prižiūrėtojai atkreips dėmesį, jog sandėliuke laikomas draudžiamas daiktas ar tas daiktas padarys žalą sandėliukui, tuomet gali tekti susidurti su rimtais nemalonumais.

 

Kada sandėliukas gali būti ne geriausias pasirinkimas?

Sandėliukas gali būti itin naudingas daugeliui, tačiau kai kuriems gali tekti ieškoti kito pasirinkimo. Jei sandėliukas yra reikalingas tam, jog būtų laikomi daiktai, kurie yra draudžiami laikyti sandėliuke, tuomet reikėtų paieškoti kito varianto. Sandėliukas nėra geriausias pasirinkimas ir tiems, kurie nori nevaržomai lankytis sandėliuke. Sandėliukai yra itin gerai prižiūrimi, todėl yra ne tik kameros, bet ir lankytis galima tik iš anksto susitarus. Sandėliukas netiks ir tiems, kuriems jo reikia savaitei ar kelioms. Sandėliuką dažniausiai galima išsinuomoti bent vienam mėnesiui, todėl gali netikti šis variantas. Žinoma, galima susisiekti ir pasiteirauti ar būtų galima padaryti išimtį.

 

Ar sandėliukai yra saugiausias variantas?

Daiktų saugojimas nėra lengvas darbas. Neretai brangius daiktus yra pavojinga laikyti net ir namuose ar garaže. Pasirinkti sandėliuką gali būti itin naudinga tada, kada yra reikalinga didelė apsauga. Sandėliuose yra kameros, kurios gali pasiekti kiekvieną kampelį. Būtent dėl šios priežasties galima būti tikriems, jog į sandėliuką nebus įsilaužta. Į sandėlį galima ateiti tik ir susitarus, net ir tiems, kurie turi sandėliukus. Sandėliukų nuoma yra geriausias pasirinkimus kaip apsaugoti daiktus.

 

Kas pasirūpina daiktų pervežimu?

Sandėliukai yra itin naudingi ir dėl to, jog daiktų pervežimu gali būti pasirūpinti. Žinoma, už tai greičiausiai teks mokėti papildomą sumą, tačiau kaina gali būti gerokai mažesnė nei kreipiantis į pervežimą savarankiškai. Kaina gali būti įskaičiuota į nuomos kainą. Žinoma, daiktus pervežti galima ir patiems savarankiškai, tačiau, jei tokios galimybės nėra, tuomet gali tuo pasirūpinti sandėliukų nuoma. Tokia galimybė gali būti itin naudinga tuomet, kada pergabenti reikia ne tik indus ir knygas, bet ir baldus ir kitus didesnius daiktus.