fbpx PIRMAS MĖNUO NEMOKAMAI užsakant daiktų saugojimo paslaugą ne trumpiau nei 4 mėnesius
MENIU
Apie mus Kainos Verslui D.U.K Kontaktai Privatumo politika Sutarties sąlygos Saugyklos taisyklės Instagram ikona Facebook ikona

Sandėliukų nuoma Vilniuje

Sandėliukų nuoma Vilniuje

Daugelis žmonių susiduria su daiktų kaupimu. Neretai pasitaiko, jog kaupiami yra ne tik seni daiktai, kurie yra nereikalingi, bet ir tie, kurių kada nors prireiks arba jų vertė yra didelė. Tokiu atveju daiktus norisi ne tik palikti kokiame garaže, bet ir būti garantuotam, jog jiems nieko nenutiks. Gyvenantys butuose neretai perka ar nuomojasi garažą būtent dėl šios priežasties. Tai gali ne tik brangiai kainuoti, bet ir būtų visiškai nesaugu. Deja, bet didžioji dalis garažų nėra skirti daiktų laikymui, nes daiktų kokybė gali pakisti. Tokiais atvejais yra itin naudinga išsinuomoti sandėliuką. Sandėliukų nuoma Vilniuje yra itin paklausi. Taip yra dėl to, nes neretai žmonės ieško sandėlio ne tik tam, jog galėtų atsikratyti nereikalingų daiktų, bet ir tam, jog turėtų kur juos palikti kraustantis ir taip toliau. Sandėliukų nuoma yra itin geras pasirinkimas šiuolaikiniams žmonėms, kurie nenori gadinti būsto interjero prikraudami nereikalingų daiktų.

 

Ar sandėliukų nuoma yra brangi?

Sandėliukų nuomos kaina neretai ne atbaido žmones nuo sandėlio nuomos, o tik paskatina. Dažniausiai kaina siekia vos 15 – 45 eurų. Žinoma, jei bus reikalingas didesnis sandėliukas, tuomet gali tekti mokėti 60 – 120 eurų, tačiau kaina vis tiek yra itin žema. Dažniausiai užtenka ir vidutinio dydžio sandėliuko, tad mokėti tenka tik apie 45 – 60 eurų. Naudinga žinoti ir tai, jog tokį sandėliuką galima išsinuomoti ne tik metams ar keliems, bet ir vos mėnesiui. Būtent dėl to tai yra itin geras pasirinkimas tiems, kurie šiuo metu kraustosi ir neturi kur palikti daiktų.

 

Ar daiktai yra paliekami saugiai?

Garaže ar rūsyje palikti daiktus neretai yra nesaugu dėl kelių priežasčių. Pagrindinė priežastis yra jų kokybė. Retai garažuose ar rūsiuose yra atliktas remontas, dažniausiai jie yra neprižiūrimi. Būtent dėl šios priežasties gali būti itin rizikinga palikti kai kuriuos daiktus. Rizikinga dar ir dėl to, nes kiekvienas gali nesunkiai patekti. Sandėliukų nuoma Vilniuje siūlo ne tik moderniai įrengtus sandėlius, bet ir pilnai apsaugotus. Kameros gali užfiksuoti kiekvieną kampą, todėl nusikaltėliui likti nepastebėtam ir įsilaužti yra praktiškai neįmanoma. Būtent dėl šios priežasties reikėtų būti tikram, jog daiktai bus visiškai apsaugoti. Atsižvelgti reikėtų ir į tai, jog ne tik pašaliniai nėra įleidžiami, bet ir sandėlių nuomotojai gali ateiti tik iš anksto informavus, tai sandėliukus padaro dar saugesniais.

 

Kokius daiktus galima laikyti sandėliuke?

Sandėliukuose galima laikyti įvairiausius daiktus. Tai gali būti ne tik indai ar knygos, bet ir baldai, dviratis ir taip toliau. Žinoma, yra ir daiktų, kurių negalima laikyti. Negalima laikyti lakias chemines medžiagas, degias ir sprogias medžiagas, greitai gendančius produktus, gyvūnus, augalus, skysčius, taip pat ir tokius dalykus kaip ginklai, narkotikai ir panašiai. Jei nesate tikri ar Jūsų norimą daiktą galima laikyti sandėliuke, tuomet reiktų pasikonsultuoti prieš užsakant sandėliuką.

 

Kokiam laikotarpiui galima išsinuomoti sandėliuką?

Sandėliukas gali būti itin geras sprendimas daugeliui atvejų. Itin svarbu žinoti tai, jog jį galima išsinuomoti ne tik ilgam laikotarpiui, bet ir mėnesiui ar keliems. Tokie sandėliukai neretai yra nuomojami tam, jog būtų galima lengviau kraustytis. Neretai pasitaiko, jog daiktų nėra galimybės perkelti iš karto į kitą būstą, nes jame dar nėra atlikti remontai ir taip toliau. Būtent tuomet galima sandėliuką išsinuomoti vos keliems mėnesiams ir ramiai toliau tęsti remonto darbus neskubant. Sandėliukus galima nuomoti ir keliems metams ar net ilgiau. Nuomojant sandėliuką ilgiau galima tikėtis gauti kiek mažesnę kainą.

 

Kas nutinka daiktams, jei nėra mokama už sandėliuką?

Neretai pasitaiko, jog žmonės neranda laiko ar užmiršta apmokėti sąskaitas. Neretai žmonės baiminasi, kas nutiks daiktams, jei bus pamiršta užmokėti. Neapmokėjus, gausite įspėjimą apie tai, jog sąskaita nėra apmokėta. Ignoravus šį pranešimą, gausite dar vieną pranešimą. Jei per 30 dienų nebus apmokėta, tuomet apie tai bus informuota skolų išieškojimo įmonė. Neapmokėjus sąskaitų reikėtų nesibaiminti, jog daiktai bus išmesti ar jiems kas nors nutiks, daiktai bus saugomi tokiu pat būdu, tačiau apmokėjus visas sąskaitas, gali savininkas paprašyti, jog iškraustytumėte sandėliuką.