Sandėliukų nuoma

Kas yra sandėliukų nuoma?

Neretai pasitaiko, jog žmonės yra sukaupę per daug daiktų. Dalis daiktų greičiausiai būna nebenaudojami, tačiau juos gaila išmesti. Tokiu atveju žmonės dažniausiai juos palieka garaže arba rūsyje. Tačiau yra ir tokių, kurie neturi laisvo kampo, kur galėtų būti palikti daiktai, todėl laiko juos namuose. Tokiu atveju yra itin naudinga išsinuomoti sandėliuką. Sandėliukų nuoma yra itin geras sprendimas tiems, kurie neturi kur palikti ne tik nereikalingų daiktų, bet ir tų, kurių prireiks. Kraustantis gali nebūti vietos, kur palikti daugelį daiktų. Itin naudinga yra palikti ir dviratį žiemą, padangas ir taip toliau.

Kiek kainuoja sandėliuko nuoma?

Sandėliuko nuoma gali būti itin naudinga daugeliui žmonių. Tačiau kai kurie renkasi geriau nereikalingus daiktus kaupti namuose nei nuomotis sandėlį, nes mano, jog tai būtų per brangu. Išsinuomoti sandėlį nekainuoja daug, nebent bus pasirinktas itin didelis plotas. Sandėlio kaina gali būti nuo 15 eurų iki 120 eurų ir daugiau. Tokią sumą tektų mokėti per mėnesį. Mažiausio sandėlio gali ir neužtekti, tačiau pakankamai didelis sandėlis kainuoja vos apie 25 eurus per mėnesį. Būtent tokiame sandėlyje gali tilpti ne tik daiktai, bet ir dviratis.

Ar visi daiktai gali būti saugomi?

Sandėliukų nuoma gali būti itin geras pasirinkimas daugeliui žmonių, tačiau ne visiems. Deja, bet sandėliukuose galima palikti ne bet kokius daiktus. Tokiuose sandėliuose dažniausiai yra draudžiama laikyti chemines medžiagas, degias ir sprogias medžiagas, greitai gendančius produktus, skysčius, gyvūnus, augalus bei kitus Lietuvos Respublikos teisės aktų draudžiamus laikyti daiktus, tokius kaip narkotikai, ginklai, šaudmenys ir panašiai.

Ar sandėliukuose daiktai bus saugūs?

Daugelis gali nenorėti palikti daiktų, nes gali pasirodyti kiek rizikinga. Iš tiesų, jei daiktai būtų palikti sandėliuose, kurie nėra saugomi, tuomet tai būtų kiek rizikinga. Sandėliukų nuoma dažniausiai tuo ir pasižymi, jog daiktai yra itin gerai apsaugoti. Dažniausiai yra ne tik prižiūrintis asmuo, bet ir kameros. Neretai žmonės yra įleidžiami tik iš anksto susisiekus, net ir tie, kurie turi sandėlyje paliktų daiktų. Sandėliuke galima palikti ne tik nereikalingus daiktus, bet ir daiktus, kurių vertė yra itin didelė, jie tikrai bus apsaugoti. Neretai tokiame sandėliuke palikti brangius daiktus yra kaip tik saugiau nei juos laikyti namuose. Nėra žmogaus, kuris saugotų Jūsų namus, taip pat ir kamerų greičiausiai nėra, tad sandėliukai tikrai yra geriausias pasirinkimas.

Ar į sandėlį galima atvykti bet kada?

Atvykti pasiimti daiktų dažniausiai galima tik darbo dienomis ir valandomis, taip pat dažnai tenka iš anksto suderinti laiką. Tokias sąlygas siūlo tie, kurie nori daiktams suteikti pilnavertę apsaugą. Deja, bet jei sandėlyje bus nuolat daug žmonių, tuomet gali kilti jiems grėsmė. Į neprižiūrimą sandėliuką gali būti ne itin sunku įsilaužti, būtent dėl šios priežasties yra itin svarbu, jog jis būtų apsaugotas. Jei radote nuomojamą sandėlį, kuris nėra prižiūrimas, reikėtų paieškoti kito.

Kaip laikyti daiktus sandėliuke?

Nuomojant sandėliuką pirmą kartą gali kilti nemažai klausimų. Jie gali būti susiję ne tik su nuomos sutartimi, bet ir su daiktų laikymu. Sandėliukas nėra nuosavas garažas, todėl nereikėtų daiktų tiesiog sumesti. Taip elgtis nereikėtų, nes juos teks kurią dieną visus išvežti, o tuomet gali būti itin sunku juos gražiai surinkti. Omenyje reikėtų turėti ir tai, jog yra erdvė yra ribota, todėl daiktus reikėtų sukrauti kuo praktiškiau. Smulkesnius daiktus geriausia yra sudėti į dėžę ir ant dėžės parašyti, kas ten yra. Tokiu būdu bus lengviausia rasti. Didesnius daiktus reikėtų apvilkti apsaugine plėvele. Tačiau kaip palikti daiktus yra kiekvieno pasirinkimas, jei šie būdai Jums netinka, tuomet galima daiktus pakuoti savaip.

Kada sandėliukai nėra geriausias pasirinkimas?

Sandėlio nuoma yra itin geras pasirinkimas daugeliui, tačiau ne visiems. Jei žinote, jog Jums reikės sandėlio beveik kiekvieną dieną ar bent kelis kartus per savaitę ir norite eiti nevaržomai, tuomet gali būti, jog Jums toks pasirinkimas nėra geriausias, kadangi neretai tokiuose sandėliuose galima lankytis tik iš anksto susitarus. Nereikėtų nuomoti sandėliuko ir tiems, kurie planuoja laikyti neleidžiamus daiktus.

2020 28 gegužės